اخبار ویژه

  • شناسه : 544
  • ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
  • 407 بازدید
  • ارسال توسط :
آزمایش سم‌شناسی برای رازگشایی از مرگ دختر ۱۴ ماهه
آزمایش سم‌شناسی برای رازگشایی از مرگ دختر ۱۴ ماهه

آزمایش سم‌شناسی برای رازگشایی از مرگ دختر ۱۴ ماهه

رمزگشایی از مرگ مشکوک کودک ۱۴ ماهه در گرو نتیجه آزمایش‌های سم‌شناسی است تا بی‌گناهی مادرش فاش شود.

به گزارش خبر روز، زن ۳۶ ساله به نام مینا شامگاه ۲۵ مهر سال گذشته و به دنبال مرگ مشکوک دختر ۱۴ ماهه‌اش در بیمارستانی در غرب تهران بازداشت شد.

این زن دیروز در جریان تحقیقات قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران به قاضی سجاد منافی‌آذر گفت: من چند سال پیش از شوهر اولم جدا شدم. دو سال پیش با مردی ازدواج موقت کردم و ثمره زندگی‌مان باران بود. با شوهرم این اواخر اختلاف پیدا کرده بودم و او حاضر نمی‌شد برای فرزندمان شناسنامه بگیرد.

وی افزود: دخترم از همان روزهای اول تولدش کم وزن بود و وضع جسمانی خوبی نداشت. شوهرم برای کار مدتی به شهرستان رفته بود. از چند روز پیش حال دخترم بد شد که از داروخانه استامینوفن خریدم و به او خوراندم تا استفراغ و اسهال او از بین برود. حالش که بد شد با برادر شوهرم او را به بیمارستان بردیم، اما او فوت کرد و پزشکان نتوانستند نجاتش دهند.

برای مادر کودک فوت شده قرار قانونی صادر شد. تحقیقات برای رازگشایی از مرگ این کودک در گرو نتیجه آزمایش‌های سم‌شناسی کارشناسان پزشکی قانونی است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  انفجاری مهیب در شیراز؛ 35 نفر مصدوم شدند

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*