اخبار ویژه

  • شناسه : 27044
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
  • 128 بازدید
  • ارسال توسط :
آدم ربایان اسلامشهر در خرم آباد دستگیر شدند
آدم ربایان اسلامشهر در خرم آباد دستگیر شدند

آدم ربایان اسلامشهر در خرم آباد دستگیر شدند

فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری 2 آدم ربا و رهایی گروگان کمتر از 24 ساعت در خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبر روز از لرستان، سردار حاجی محمد مهدیان نسب”فرمانده انتظامی لرستان گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده آدم ربایی به پلیس آگاهی استان حاوی شکایت فردی مبنی بر اینکه پسر ۲۴ ساله اش به قصد تهیه سوخت به یک جایگاه پمپ بنزین در شهرستان اسلامشهر رفته و دیگر به منزل مراجعه نکرده است و فردای آن روز فردی ناشناس با وی تماس می گیرد و می گوید فرزندت نزد ما است و ما در ازای آزادی وی مبلغ ۸۵۰ میلیون ریال وجه نقد می خواهیم؛ با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده در اختیار پلیس مبارزه با جرایم جنایی قرار گرفت.
مهدیان نسب تصریح کرد: در تحقیقات به عمل آمده و به کارگیری شیوه های پلیسی محرز شد محل اختفای آدم ربایان در خرم آباد است و در تماس هایی که با خانواده گروگان گرفته اند از دریافت وجه نقد منصرف شده و تقاضای دریافت سکه طلا کرده اند.
فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه با تلاش ماموران هر دو آدم ربا در عملیاتی ضربتی حین تحویل سکه در محل تعیین شده دستگیر شدند، افزود: فرد ربوده شده نیز که در منزل آنها حبس شده بود رها و به آغوش خانواده اش برگشت.
وی در پایان با اشاره به اینکه گروگان مذکور در کمتر از ۲۴ ساعت آزاد شد، اظهار داشت: متهمان انگیزه آدم ربایی را اختلاف مالی بیان کرده اند.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*