اخبار ویژه

  • شناسه : 15602
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
  • 2163 بازدید
  • ارسال توسط :
آتش سوزی در مسجدسلیمان حادثه آفرید + فیلم و عکس
آتش سوزی در مسجدسلیمان حادثه آفرید + فیلم و عکس

آتش سوزی در مسجدسلیمان حادثه آفرید + فیلم و عکس

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان حوالی ساعت 11 و 45 دقیقه صبح امروز حادثه آتش سوزی یکباب مغازه کفش فروشی در خیابان آزادی به سامانه 125 اعلام و ماموران آتش نشانی شهرداری مسجدسلیمان به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان حوالی ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه صبح امروز حادثه آتش سوزی یکباب مغازه کفش فروشی در خیابان آزادی به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران آتش نشانی شهرداری مسجدسلیمان به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور به موقع و سریع آتش نشانان ایستگاه کلگه شهرداری مسجدسلیمان و در حالی که برق کابل کشی هایی که باعث وقوع آتش سوزی شده بودند هنوز قطع نشده بود آتش مهار گشته و خوشبختانه این حادثه خسارات جانی ای در بر نداشته و خسارات مالی قابل ملاحظه ای نیز وارد نکرده است. 

از آنجا که لازمه ی یک آتش نشان، شجاعت در زمان حادثه می باشد، آتش نشانان شهرداری مسجدسلیمان بدون تجهیزات ایمنی لازم به قلب آتش زده و حتی با وجود جریان برق در کابل های در حال سوختن از سرایت آتش به مغازه های اطراف جلوگیری نمودند. 

تصاویر: امیر حیدری

.

.

.

.

.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

۱ دیدگاه

  1. محمدحسین پور

    درود خدا بر شما خواهر خوب و پرتلاش . احسنت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*