اخبار ویژه

  • شناسه : 16174
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
  • 873 بازدید
  • ارسال توسط :
آتش سوزی در مراتع مسجدسلیمان مهار شد
آتش سوزی در مراتع مسجدسلیمان مهار شد
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان مسجدسلیمان خبر داد؛

آتش سوزی در مراتع مسجدسلیمان مهار شد

به گزارشخبر روز؛ رئیس منابع طبیعی مسجدسلیمان گفت: آتش سوزی مراتع شهرستان مسجدسلیمان لحظاتی پیش مهار شد. ایرج حاتمی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، آتش سوزی در سه نقطه یکمهه از بخش گلگیر، لادرازی و آب بهار از بخش مرکزی شهرستان مسجدسلیمان به وقوع پیوست. […]

به گزارشخبر روز؛ رئیس منابع طبیعی مسجدسلیمان گفت: آتش سوزی مراتع شهرستان مسجدسلیمان لحظاتی پیش مهار شد.

ایرج حاتمی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، آتش سوزی در سه نقطه یکمهه از بخش گلگیر، لادرازی و آب بهار از بخش مرکزی شهرستان مسجدسلیمان به وقوع پیوست.

وی افزود: از بدو حادثه ستاد مدیریت بحران شهرستان با مدیریت حجت الاسلام و المسلمین حجتی نیا فرماندار مسجدسلیمان و با حضور همه اعضاء  و دستگاه های اجرایی تشکیل و نیروهای عملیاتی و آتش نشانی بلافاصله به محل اعزام شدند. 

رئیس منابع طبیعی بیان کرد: این آتش سوزی با مشارکت و همکاری ستاد مدیریت بحران شهرستان مسجدسلیمان اعم از اداره منابع طبیعی، محیط زیست، شهرداری، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، سپاه و هوانیروز، هلال احمر و انجمن های محیط زیست و … مهار و از گسترش آن در منطقه جلوگیری شد.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*